Ochrona

Biuro Ochrony Cerber działa na podstawie koncesji i wymaganych zezwoleń. Naszą misją jest zapewnienie Klientom optymalnych warunków dla osobistej lub biznesowej działalności poprzez zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa – zarówno w zakresie ochrony osobistej, jak i mienia, czy danych. Podstawą naszej pracy jest dyskrecja i skuteczność, dlatego od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.

 

 

Zasady, jakimi kierujemy się w działaniach to:

  • Profesjonalizm – w naszej pracy stosujemy najbardziej wymagające, międzynarodowe standardy, które gwarantują najwyższy poziom usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów. 
  • Dyskrecja – biura Cerber zapewnia Państwu całkowitą poufność i dyskrecję. Nasi Klienci mogą być pewni, że wszelkie udzielone nam informacje nie przedostaną się do osób trzecich.
  • Elitarna, zorientowana na Klienta obsługa – integralną częścią dostarczanych przez nas usług jest w pełni profesjonalny serwis, zapewniający Klientom komfort, dyskrecję i godną naszych Zleceniobiorców atmosferę prestiżu. 
  • Etyka zawodowa -  będąca gwarancją zaufania. Działamy otwarcie i uczciwie, zawsze zgodnie z zasadami prawa i etyki zawodowej. 
  • Doświadczenie i pasja – dbamy o to, by każdy z pracowników naszej firmy był doskonale przeszkolonym profesjonalistą, dla którego praca jest pasją, a bezpieczeństwo Klienta najwyższym priorytetem.
 
jozef@tulodziecki.com