Nieruchomości

Cerber to jedno z wiodących biur na polskim rynku nieruchomości. Działamy w oparciu o niezbędne koncesje oraz uprawnienia państwowe. Nasi pracownicy są również biegłymi sądowymi, skarbowymi oraz  ekspertami w dziedzinie ekonomii  i księgowości. Zajmujemy się obrotem, wyceną oraz zarządzaniem nieruchomości, zapewniamy również pomoc w zakresie doradztwa finansowego. Nasza oferta obejmuje m.in. mieszkania, domy, nieruchomości biurowe i handlowe, grunty, działki, nieruchomości przemysłowe, jak również centra magazynowe na sprzedaż i do wynajęcia.
Podstawą naszej działalności jest zasada rzetelności i uczciwości w interesach. Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, do których należą zarówno osoby prywatne, jak i deweloperzy, podmioty państwowe, firmy i międzynarodowe korporacje. 
Zawsze stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Zatrudniamy w pełni profesjonalny, doskonale przeszkolony personel, wykonujący swe obowiązki z zaangażowaniem i pasją. 
 
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Chcąc kupić, sprzedać bądź wynająć nieruchomość, warto skorzystać z usług sprawdzonej agencji. Podejmując decyzję o kupnie lub sprzedaży domu czy mieszkania niezbędna jest pewność, że wybierają Państwo spośród najlepszych możliwych ofert. Nabywając nieruchomość, potrzebna jest  pewność, że jej cena odpowiada rzeczywistej wartości. Sprzedając lub wynajmując dom czy mieszkanie, chcą Państwo dokładnie poznać jej wartość oraz jak najskuteczniej przyciągnąć potencjalnych kupców i najemców. 
Biuro nieruchomości Cerber oferuje najwyższej klasy, profesjonalne usługi podczas całego procesu kupna, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości. 
 
Bezpieczeństwo  poparte doświadczeniem
Przez lata zbudowaliśmy silną pozycję na rynku nieruchomości. Długie doświadczenie pozwoliło nam na osiągniecie perfekcji w pełni profesjonalnej i rzetelnej obsłudze Klientów. Państwa zadowolenie jest naszym największym sukcesem. Z każdym z Klientów zawieramy umowę pośrednictwa. Dokument ten podpisywany jest zawsze z jednym pośrednikiem, przeprowadzającym transakcję od samego początku do końca - dzięki temu w każdej chwili możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za proces kupna czy sprzedaży.
 
Oszczędność czasu
Pośredniczymy podczas całego procesu kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Nasi eksperci przygotowują wszystko, co konieczne dla osiągnięcia jak najkorzystniejszego wyniku transakcji – począwszy od przygotowania dokumentacji fotograficznej czy opisu oferty, poprzez zebranie i dostarczenie odpowiednich dokumentów, przeprowadzanie spotkań i negocjacji z potencjalnymi kontrahentami, aż do sfinalizowania transakcji. Ty nie musisz martwić się o nic, dzięki temu możesz zaoszczędzić swój czas. 
 
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie
Krótko mówiąc – zawsze posiadamy pełną wiedzę na temat nieruchomości, w których obrocie uczestniczymy. Wszystkie nieruchomości są poddawane dokładnej ekspertyzie, mającej na celu ustalenie ich faktycznego stanu i wartości. Dzięki temu możemy dostarczyć naszym Klientom wszelkich niezbędnych informacji niezbędnych przy podjęciu decyzji o zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
 
Kompleksowość usług
Nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż, kupno czy wynajem nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą rynku komercyjnego, w tym biur, działek, powierzchni magazynowych i innych lokali na potrzeby biznesu. Aby zapewnić Państwu komplementarny serwis, oferujemy również usługi doradztwa finansowego, profesjonalną wycenę i zarządzanie nieruchomościami.
 
jozef@tulodziecki.com