Usługi detektywistyczne

Biuro detektywistyczne o długoletnim doświadczeniu i sprawdzonej renomie, działające na podstawie licencji nr 1042. 

Z naszych usług korzystają zarówno najbardziej znaczące podmioty gospodarcze i państwowe, jak i osoby prywatne. Podstawą naszej działalności jest pełna lojalność i stuprocentowa dyskrecja, czego dowodem może być zaufanie, jakim przez lata działalności obdarzyli nas nasi Klienci. Duża elastyczność w wykonywaniu powierzanych nam zadań oraz zindywidualizowane podejście do każdej ze spraw sprawiają, że od lat utrzymujemy się w czołówce najskuteczniejszych agencji detektywistycznych w Polsce i w Europie. 

 

Naszą misją jest dostarczanie klientom wiarygodnych i sprawdzonych informacji. Oferujemy szeroki wachlarz usług detektywistycznych. Specjalizujemy się zwłaszcza w śledztwach :

  • gospodarczych,
  • rodzinnych ( zdrada/rozwód, sprawdzenie kandydatów na małżonków),
  • doradztwie finansowym,
  • windykacji należności.   

 

 

Reprezentujemy naszych klientów przed organami państwowymi, m.in. sądami powszechnymi i administracyjnymi. 

 

Nasi detektywi są wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi profesjonalistami, dla których praca jest pasją, a  wiedza z zakresu prawa, kryminalistyki, psychologii, technik i metod skutecznego i dyskretnego działania poparta  jest bogatym doświadczeniem oraz licznymi szkoleniami. Większość pracowników to byli oficerowie służb specjalnych, sądów, Urzędów Skarbowych. 

Gwarancją naszej skuteczności jest także współpraca z renomowanymi kancelariami adwokatów i radców prawnych, jak również ze sprawdzonymi psychologami i innymi specjalistami, których wiedzy i doświadczeniu możemy w pełni zaufać.

 
jozef@tulodziecki.com